24 May 2020

Start:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Coffee ride z Tamarą Górecką-Werońską

Jak się okazuje, fanów kręcenia "kilomatrów" na trenażerach wcale nie jest tak niewielu jak złowieszczyły niektóre środowiska. Mało tego, można nawet powiedzieć, że jest ich stosunkowo dużo. Od 1 maja w aplikacji Rouvy jest dostępna trasa Gran Fondo Gdynia 2020. Przejechało ją już 360 osób, a kolejne 2,4 tys.się do tego przymierza.

Trasa jest ogólno dostępna w aplikacji Rouvy. Zmierzyć się z nią może każdy, kto posiada dowolony trenażer współpracujący z aplikacją. To jednak co czyni tą trasę wyjątkową to to, że uczestnicy zapisani na Gran Fondo Gdynia 2020, którzy wybrali w ankiecie pozostanie w naszym wyścigu (Challenge lub VR), oprócz satysfakcji z przejechania 90 km, mogą liczyć na wymierne korzyści, które wynagrodzą im każdą wylaną kroplę potu:

- ujęcie w klasyfikacji po zakończeniu Challenge'u (trwa do 31 maja),

- profesjonalna koszulka kolarska,

- wyjątkowy medal.

 

Przed nami, we wtorek, 12 maja, kolejny wirtualny coffee ride, który przeprowadzimy na aplikacji Rouvy. Prowadzącą najbliższą przejażdżkę będzie Tamara Górecka-Werońska. Zawodniczka, z ogromnym doświadczeniem w bikefittingu, więc spodziewamy się, że zechc podzielić się z Wami swoją wiedzą w tym obszarze. Jeśli chcecie spotkać Tamarę wcześniej to polecamy dołączenie do szkolenia, które organizuje w ten weekend. Tematyka szeroko pojętej aktywności rowerowej. Konferencja #aktywniMy dostępna jest bezpłatnie TUTAJ.

Coffee ride VR

Kiedy? wtorek, 12 maja 2020, godz. 20:00

Gdzie? Rouvy, trasa Flaach Feuerthalen (SUI)

Dystans: 18,77 km

Przewyższenie: 171 m

 

Jak dołączyć do Gran Fondo Gdynia coffee ride #3? To bardzo proste:

Trening Gran Fondo Gdynia coffee ride#3

1. Dołącz do Rouvy! https://rouvy.com/en/

2. Jeśli masz już konto w aplikacji Rouvy:

              a) otwórz aplikację RouvyAR, zobaczysz w niej swój profil,

              b) w prawym dolnym rogu okna aplikacji wybierz „Online Race

              c) po prawej stronie zobaczysz okno z aktualnymi wyścigami/treningami/coffee ride’ami online. W wyszukiwarce wpisz „Gran Fondo Gdynia coffee ride #3”.

              d) w wynikach wyszukiwania pojawi Ci się po lewej stronie informacja o wspólnej jeździe (nazwa, data, godzina). Trochę poniżej pokazana zostanie nazwa trasy, po której pojedziemy (Flaach Feuerthalen) oraz opcja „Download”. Rekomendujemy skorzystanie z opcji wcześniejszego pobrania trasy. Gwarantuje to wtedy większą sprawność działania aplikacji i większą radość ze wspólnej jazdy.

              e) kliknij na dole „Register”,

3. Brawo! Jesteś zapisany/zapisana na wspólny coffee ride!

4. W dniu wspólnej jazdy uruchom aplikację RouvyAR, miejsce „spotkania” będzie dostępne w Online Races, na liście po prawej stronie lub po wpisaniu w wyszukiwarkę. Zapamiętaj: wtorek, 12 maja, godz. 20:00 (nie spóźnij się, bo będzie trzeba gonić!)

W razie pytań związanych z dołączeniem do tego wydarzenia piszcie na adres info@gfgdynia.com

Do zobaczenia na trasie!

 

Sprawdźcie jak wyglądał ostatnia przejażdżka, którą prowadził sam #Krolrowerow Mikołaj Pytel. Jak takie watty były kręcone na coffee ride to strach pomyśleć, czy skala wytrzyma wartości podczas wyścigu! Przypominamy również, że każdemu takiemu wydarzeniu towrzyszy zbiórka charytatywna na rzecz Wiktorii. Więcej informacji o Wiki, jak i o zbiórce znajdziecie TUTAJ.