24 May 2020

Start:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Jak wybrać koszulkę

JAK DOBRAĆ ROZMIAR KOSZULKI? JAK SIĘ MIERZYĆ? 

Profesjonalna koszulka kolarska Gran Fondo Gdynia
Każdy uczestnik Gran Fondo Gdynia 2020 otrzyma w pakiecie profesjonalną koszulkę kolarską, wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Zgodnie z zasadami Gran Fondo Gdynia wszyscy uczestnicy wyścigu startują w oficjalnej koszulce z pakietu. 


Oficjalne modele koszulek kolarskich Gran Fondo Gdynia 2020 to profesjonalne modele koszulek kolarskich firmy MARTOMBIKE. Model męski 213 PRO TOUR i damski 215 PRO TOUR jest używany przez topowe drużyny kolarskie i najlepszych zawodników, wśród których są między innymi Tarnovia Tarnowo Podgórne, Agnieszka Jerzyk, Maksymilian Bieniasz i inni. Modele te są przetestowane na przestrzeni lat przez wielu kolarzy. Ich krój jest dopasowany do ciała, rękawy zakończone są laserowym cięciem, a plecy wykonane są z doskonale oddychającego materiału o strukturze piłki golfowej. Zamek na całej długości koszulki jest przykryty materiałem, a na plecach dodatkowo znajdują się 3 elastyczne kieszenie, do których zapewniony jest swobodny dostęp w każdej sytuacji.
Podpowiedź: Jeśli nie jesteś przyzwyczajony do użytkowania dopasowanej odzieży kolarskiej, rozważ wybór modelu o rozmiar większego, niż wynika to z tabeli.
UWAGA! Gwarantujemy dostępność jedynie tego rozmiaru, który został zaznaczony podczas rejestracji na wyścig. Nie jest finansowo ani fizycznie możliwe, by zapewnić każdemu zawodnikowi kilka rozmiarów przy odbiorze pakietu, jeśli wybrany będzie zbyt duży/zbyt mały. Zalecamy wiec rozwagę i dokładność przy wyborze rozmiaru.
Jedyną szansą wymiany rozmiaru koszulki będzie odwiedzenie punktu sprzedaży koszulek, który będzie się znajdował w okolicy biura zawodów, prosimy jednak pamiętać, że ich ilość również będzie ograniczona.

 

Spodenki Gran Fondo Gdynia 2020 dostępne będą w sprzedaży w oficjalnym sklepie Gran Fondo Gdynia w trakcie trwania zawodów.